1 EUR Euro için LSL Loti


Son Güncelleme : Sat, 17 Aug 2019 22:10:11 +0000

1
Euro
veya 1 EUR için LSL: =
16.857 LSL
Loti
Döviz kuru : 16.85700


Son Güncelleme : Sat, 17 Aug 2019 22:10:11 +0000

Euro vs Loti. Son 10 gün
Date Euro Loti
Saturday, 08/17/2019 1 EUR = 16.85700 LSL
Friday, 08/16/2019 1 EUR = 17.09900 LSL
Thursday, 08/15/2019 1 EUR = 17.05000 LSL
Wednesday, 08/14/2019 1 EUR = 17.15500 LSL
Tuesday, 08/13/2019 1 EUR = 17.27600 LSL
Monday, 08/12/2019 1 EUR = 17.07700 LSL
Sunday, 08/11/2019 1 EUR = 17.20300 LSL
Saturday, 08/10/2019 1 EUR = 17.20300 LSL
Friday, 08/09/2019 1 EUR = 16.98800 LSL
Thursday, 08/08/2019 1 EUR = 16.63400 LSL
Gerçek Zamanlı grafik EUR/LSL or (Euro / Loti)
Euro için Loti ve Loti için Euro
EUR LSL EUR LSL
5 EUR = 84.2850 LSL 0.2966 EUR = 5 LSL
10 EUR = 168.5700 LSL 0.5932 EUR = 10 LSL
20 EUR = 337.1400 LSL 1.1865 EUR = 20 LSL
50 EUR = 842.8500 LSL 2.9661 EUR = 50 LSL
100 EUR = 1685.7000 LSL 5.9323 EUR = 100 LSL
300 EUR = 5057.1000 LSL 17.7968 EUR = 300 LSL
500 EUR = 8428.5000 LSL 29.6613 EUR = 500 LSL
1000 EUR = 16857.0000 LSL 59.3225 EUR = 1000 LSL
Döviz Çevirici
EUR